I always let fate favors you!

Czy zdołałbyś przetrwać w dziczy, zdany na własne siły, gdyby wszyscy dookoła próbowali wykończyć Cię za wszelką cenę?

Ogłoszenie

Gościu! Witaj w świecie, gdzie nie ma zasad. Witaj w świecie pełnym okrucieństwa i przemocy. Witaj na Igrzyskach Śmierci! Wiem, że forum może nie przyciąga ilością użytkowników, ale dzięki Tobie może się to zmienić. W końcu to wy -userzy tworzycie grę i to dzięki wam forum ma możliwość zaistnienia. Serdecznie zapraszam do rejestracji. Może Ci się spodoba i zostaniesz z nami na dłużej? Spróbuj, a się przekonasz ;).

#1 2012-06-01 11:26:35

 Levanne

Trybutka Pierwszego Dystryktu

28870169
Zarejestrowany: 2012-05-28
Posty: 484
Punktów :   
Dystrykt: : Pierwszy
Wiek: : 15 lat
Funkcja: : Trybut
Motto:: "Pokłoń się śmierci..."

Ulica

W dni robocze pełno tu ludzi...

Offline

 

#2 2012-06-03 21:13:18

 Levanne

Trybutka Pierwszego Dystryktu

28870169
Zarejestrowany: 2012-05-28
Posty: 484
Punktów :   
Dystrykt: : Pierwszy
Wiek: : 15 lat
Funkcja: : Trybut
Motto:: "Pokłoń się śmierci..."

Re: Ulica

Zmierzałam w stronę domu, nadal biegnąc. po drodze nie spotkałam nikogo, co tylko mnie zdenerwowało. Zwykle nawet o tej porze ktoś tu chodzi. Stanęłam na chwilę przed drzwiami swojego domu, uspokajając oddech. Paliły się światła w salonie. Bałam się awantur.

z.t.

Offline

 

#3 2013-06-02 18:48:15

 Levanne

Trybutka Pierwszego Dystryktu

28870169
Zarejestrowany: 2012-05-28
Posty: 484
Punktów :   
Dystrykt: : Pierwszy
Wiek: : 15 lat
Funkcja: : Trybut
Motto:: "Pokłoń się śmierci..."

Re: Ulica

Cisza panująca w moim dystrykcie była uspokajająca. Westchnęłam z ulgą, gdy tylko postawiłam stopę na znajomym, idealnie wyłożonym bruku. Szybkim krokiem przeszłam odległość dzielącą mnie od domu i weszłam do środka.

s.t.

Offline

 

#4 2013-06-04 17:25:18

 Levanne

Trybutka Pierwszego Dystryktu

28870169
Zarejestrowany: 2012-05-28
Posty: 484
Punktów :   
Dystrykt: : Pierwszy
Wiek: : 15 lat
Funkcja: : Trybut
Motto:: "Pokłoń się śmierci..."

Re: Ulica

Główna ulica była zatłoczona. Ludzie jak zwykle gdzieś się spieszyli. Na tym świecie nie ma czasu na odpoczynek. Nie ma szans na to, że ktos pozwoli ci się na chwile zatrzymać. Gdy wkraczasz w dorosłe życie... Gdy uda ci się przeżyć Igrzyska, musisz się już zawsze spieszyć. Nie możesz byc zadowolony z życia. Ciągle gdzies cię potrzebują.
Po minucie marszu skręciłam w wąską uliczkę prowadzącą do Ośrodka Szkoleniowego. Tutaj było tak samo. Pełno ludzi, zwierząt i obowiązków. Szybko przebyłam odległość dzielącą mnie od Ośrodka, przeciskając się między ludźmi. Niektórych pozdrawiałam skinieniem głowy, innych widziałam po raz pierwszy. Bardzo mało czasu przebywałam w swoim dystrykcie. Częściej bywałam w lasach. Nie lubiłam tłumów...
Drzwi do Ośrodka Szkoleniowego były otwarte. Miałam nadzieje, że nie spotkam tam żadnych denerwujących zawodowców. Westchnęłam i weszłam do srodka.

s.t.

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.kombinacjanorweska.pun.pl www.arsbellum.pun.pl www.importtuning.pun.pl www.slownik.pun.pl www.dbsk-crazy-love.pun.pl