I always let fate favors you!

Czy zdołałbyś przetrwać w dziczy, zdany na własne siły, gdyby wszyscy dookoła próbowali wykończyć Cię za wszelką cenę?

Ogłoszenie

Gościu! Witaj w świecie, gdzie nie ma zasad. Witaj w świecie pełnym okrucieństwa i przemocy. Witaj na Igrzyskach Śmierci! Wiem, że forum może nie przyciąga ilością użytkowników, ale dzięki Tobie może się to zmienić. W końcu to wy -userzy tworzycie grę i to dzięki wam forum ma możliwość zaistnienia. Serdecznie zapraszam do rejestracji. Może Ci się spodoba i zostaniesz z nami na dłużej? Spróbuj, a się przekonasz ;).

#1 2012-05-29 12:16:36

 Levanne

Trybutka Pierwszego Dystryktu

28870169
Zarejestrowany: 2012-05-28
Posty: 484
Punktów :   
Dystrykt: : Pierwszy
Wiek: : 15 lat
Funkcja: : Trybut
Motto:: "Pokłoń się śmierci..."

Mężczyźni

Trybuci:

Kod:

Imię (Imiona): 
Nazwisko: 
Wiek: 
Płeć: 
Funkcja (tak, tak, napiszcie, że jesteście trybutami ;P): 
Dystrykt: 
O sobie: 
Rodzina: 
Wygląd: 
Zdolności:

Mieszkańcy Kapitolu:

Kod:

Imię (Imiona): 
Nazwisko: 
Wiek: 
Płeć:
Funkcja (tak, tak, napiszcie, że jesteście mieszkańcami Kapitolu ;P): 
O sobie:
Rodzina: 
Wygląd:


Mieszkańcy dystryktów:

Kod:

Imię (Imiona): 
Nazwisko: 
Wiek: 
Płeć: 
Dystrykt: 
Praca/szkoła:
Funkcja (tak, tak, napiszcie, że jesteście mieszkańcami danego dystryktu ;P): 
O sobie: 
Rodzina: 
Wygląd:

Mentorzy:

Kod:

Imię (Imiona): 
Nazwisko: 
Wiek: 
Płeć: 
Dystrykt: 
Numer zwycięzkich Igrzysk: 
Funkcja (tak, tak, napiszcie, że jesteście mentorami ;P): 
O sobie: 
Rodzina: 
Wygląd:

Styliści i ekipa przygotowawcza:

Kod:

Imię (Imiona): 
Nazwisko: 
Wiek: 
Płeć: 
Dystrykt: 
Funkcja (tak, tak, napiszcie, że jesteście stylistami danego dystryktu lub członkiem ekipy przygotowawczej ;P):
O sobie: 
Rodzina: 
Wygląd:


Reżyser i ekipa telewizyjna:

Kod:

Imię (Imiona): 
Nazwisko: 
Wiek: 
Płeć: 
Dystrykt: 
Funkcja (tak, tak, napiszcie, że jesteście reżyserem lub członkiem ekipy telewizyjnej ;P):
O sobie: 
Rodzina: 
Wygląd:

Strażnicy Pokoju:

Kod:

Imię (Imiona): 
Nazwisko: 
Wiek: 
Płeć: 
Dystrykt: 
Funkcja (tak, tak, napiszcie, że jesteście Strażnikiem Pokoju ;P):
O sobie: 
Rodzina: 
Wygląd:

Główny Organizator Igrzysk i inni organizatorzy:

Kod:

Imię (Imiona): 
Nazwisko: 
Wiek: 
Płeć: 
Dystrykt: 
Funkcja (tak, tak, napiszcie, że jesteście Głównym organizatorem lub po prostu organizatorem ;P):
O sobie: 
Rodzina: 
Wygląd:

Mistrz Ceremonii:

Kod:

Imię (Imiona): 
Nazwisko: 
Wiek: 
Płeć: 
Dystrykt: 
Funkcja (tak, tak, napiszcie, że jesteście Mistrzem Ceremonii ;P):
O sobie: 
Rodzina: 
Wygląd:

Funkcja ---> http://www.i-always-let-fate-favors.pun … p?pid=3#p3

UWAGA! Należy pamiętać, że trybuci mogą mieć tylko i wyłącznie od 12 do 18 lat!

W "Dystrykt:" należy wpisać "Kapitol" jesli tam się mieszka!

JAK WSPOMNIAŁAM W REGULAMINIE, PROSZĘ NIE ROBIĆ Z SIEBIE SUPERBOHATERÓW, PIĘKNYCH, UMIEJĄCYCH WSZYSTKO...

Spis trybutów, mentorów, mieszkańców itp. będzie w dziale "Ogłoszenia". Z każdym nowo zapisanym użytkownikiem będzie się zmieniać, oczywiście .

Offline

 

#2 2012-05-31 22:19:07

Erahos

Trybut Dziewiątego Dystryktu

Zarejestrowany: 2012-05-31
Posty: 154
Punktów :   
Dystrykt: : Dziewiąty
Wiek: : 18 wiosen
Funkcja: : Trybut
Motto:: Ciemność ma różne kształty

Re: Mężczyźni

Imię (Imiona): Erahos
Nazwisko: Shisentown
Wiek: 18 latek ><
Płeć: Mężczyzna i temu nie zapeszysz!
Funkcja (tak, tak, napiszcie, że jesteście trybutami ;P): Zgadnij no! >< ~ Trybut
Dystrykt: Dziewiąty
O sobie: Wielu mówi, że jest dziwny. Nigdy nie lubił, ani nie lubi przebywać w tłumach miasteczka. Ponoć ma rycerskie serce, lecz czy na pewno? Jedni mówią, że gada sam do siebie, a przy tym ma dziwne napady złości. Jest na pewno sprytny i wesoły, szczery i ufający... Jak wspomnę w jego historii, jest romantykiem szczególnej klasy, potrafiącym manipulować kobiecym uczuciem. Czasem musi być bezwzględny, zimny. Zakończę tym, że jest również nieokiełznany i tajemniczy... A urodził się w takiej rodzince, gdzie bez matki się wychowywał spod pasa ojca, wypełzł. Posiadał młodszą siostrę, ba! To dla niej zgłosił się do Igrzysk. To była szansa na lepsze życie, oby...
Rodzina: Elizabeth {siostra}, James {ojciec}, Inora {Matka +}. Posiadam bodajrze jeszcze wujka i 2 kuzynów, lecz nie znam ich mienia.
Wygląd: Uhm... Wspomnę, iż nie jestem wielce wysoki, ani potężny. Miecz mi trudno byłoby utrzymać w ręce, jednak nie jestem słaby. Kaloryferek jakiś tam jest na tym brzuchu, bo sport to zdrowie! Rozwinięte bicepsy, ramiona i kilkanaście innych mięśni na plecach, wytrenowane do obsługi łuku, oraz sztyletów do rzutu. Włosy mam gęste, ciemny blond. Zaprzeczyć nie mogę! Brwi mam ciemniejsze, trudno, czarne. A oczy... *_* Taki błękit, że ci się we łbie poprzewraca. Ubrany zazwyczaj jest normalnie, zadbanie, nie wiejsko. (xD) Zakłada opończę, dzięki której, jeśli nie będzie się ruszał, jest niewidzialny.
Zdolności: Świetne strzelanie z łuku, rzut sztyletami również ma opanowany.  Potrafi zabić... xD

Ostatnio edytowany przez Erahos (2012-06-03 12:01:02)

Offline

 

#3 2012-05-31 22:27:09

 Levanne

Trybutka Pierwszego Dystryktu

28870169
Zarejestrowany: 2012-05-28
Posty: 484
Punktów :   
Dystrykt: : Pierwszy
Wiek: : 15 lat
Funkcja: : Trybut
Motto:: "Pokłoń się śmierci..."

Re: Mężczyźni

Okej, okej, okej! xD Może być . Akceptuję.

Offline

 

#4 2013-06-02 17:48:56

 Askin

Trybut Pierwszego Dystryktu

Zarejestrowany: 2013-06-01
Posty: 2
Punktów :   
Dystrykt: : Pierwszy
Wiek: : 18 lat
Funkcja: : Trybut

Re: Mężczyźni

Imię (Imiona): Askin
Nazwisko: Driu
Wiek: 18 lat
Płeć: Mężczyzna
Funkcja (tak, tak, napiszcie, że jesteście trybutami ;P): Trybut
Dystrykt: Pierwszy
O sobie: Jestem odważny, tajemniczy, sprytny, szczery (czasami aż do bólu xD). Często zachowuje się hamsko, jak na zawodowca przystało. Jestem samodzielny, mieszkam sam i umiem o siebie zadbać.
Rodzina: Rok temu moi rodzice zostali złapani w czasie kradzieży jednego z kamieni szlachetnych przez Strażników Pokoju, którzy skazali ich na śmierć z rąk kata. Widziałem to na własne oczy i dlatego jestem taki jaki jestem. Od tej chwili pragnę sie zemścić.
Wygląd: Ciemne włosy, które zawsze ścinam na krótko, niebieskie oczy. Jestem wysoki, lata treningu wystarczyły, by uzyskać silną sylwetkę.
Zdolności: Potrafie walczyć praktycznie każdym rodzajem broni od maczugi po sztylety, jednak nigdy nie mogłem nauczyć się strzelać z łuku, zawsze wolałem kusze. Najlepiej posługuje się brońmi oburęcznymi. Jedna z moich ulubionych są topory i krótkie miecze. Potrafie bardzo dobrze rozstawiac przeróżne pulapki.

Ostatnio edytowany przez Askin (2013-06-02 17:49:38)

Offline

 

#5 2013-06-02 17:51:29

 Levanne

Trybutka Pierwszego Dystryktu

28870169
Zarejestrowany: 2012-05-28
Posty: 484
Punktów :   
Dystrykt: : Pierwszy
Wiek: : 15 lat
Funkcja: : Trybut
Motto:: "Pokłoń się śmierci..."

Re: Mężczyźni

Akcept xD

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.narutograa.pun.pl www.pieroszki.pun.pl www.podlesie.pun.pl www.is.pun.pl www.cupfifa.pun.pl