I always let fate favors you!

Czy zdołałbyś przetrwać w dziczy, zdany na własne siły, gdyby wszyscy dookoła próbowali wykończyć Cię za wszelką cenę?

Ogłoszenie

Gościu! Witaj w świecie, gdzie nie ma zasad. Witaj w świecie pełnym okrucieństwa i przemocy. Witaj na Igrzyskach Śmierci! Wiem, że forum może nie przyciąga ilością użytkowników, ale dzięki Tobie może się to zmienić. W końcu to wy -userzy tworzycie grę i to dzięki wam forum ma możliwość zaistnienia. Serdecznie zapraszam do rejestracji. Może Ci się spodoba i zostaniesz z nami na dłużej? Spróbuj, a się przekonasz ;).

#1 2012-06-01 16:08:15

 Levanne

Trybutka Pierwszego Dystryktu

28870169
Zarejestrowany: 2012-05-28
Posty: 484
Punktów :   
Dystrykt: : Pierwszy
Wiek: : 15 lat
Funkcja: : Trybut
Motto:: "Pokłoń się śmierci..."

Las

Mimo że jest to zabronione, niektórzy szukają tu jedzenia, inni przychodzą sie przejść, odpocząć.

Offline

 

#2 2012-06-02 16:41:53

Erahos

Trybut Dziewiątego Dystryktu

Zarejestrowany: 2012-05-31
Posty: 154
Punktów :   
Dystrykt: : Dziewiąty
Wiek: : 18 wiosen
Funkcja: : Trybut
Motto:: Ciemność ma różne kształty

Re: Las

Wrzucił truchło dzika do pewnej jamy, gdzie zawsze ukrywał jedzenie. Rozejrzał się wokół, po czym biegł dalej. Wychowywał się tu, więc zrobił spokojnie gwiazdę (xD), po czym wyrobił w powietrzu salto. Jak na razie, miał przewagę, więc schował się za drzewem.

Offline

 

#3 2012-06-02 16:48:17

 Levanne

Trybutka Pierwszego Dystryktu

28870169
Zarejestrowany: 2012-05-28
Posty: 484
Punktów :   
Dystrykt: : Pierwszy
Wiek: : 15 lat
Funkcja: : Trybut
Motto:: "Pokłoń się śmierci..."

Re: Las

Biegłam dalej, nie zatrzymując się ani na chwilę. Ćwiczenia w Ośrodku Szkoleniowym działały cuda. Byłam w dobrej formie ale taki odcinek drogi, pokonany w pełnym biegu, był dla mnie zbyt długi. Zatrzymałam się na chwilę, by uspokoić oddech i rozejrzałam się wokoło.
- Niemożliwe żeby pobiegł tak daleko. Przecież ruszyłam parę chwil po nim - szepnęłam, po czym powiedziałam głośniej:
- Chociaż się nie chowaj!

Offline

 

#4 2012-06-02 17:03:38

Erahos

Trybut Dziewiątego Dystryktu

Zarejestrowany: 2012-05-31
Posty: 154
Punktów :   
Dystrykt: : Dziewiąty
Wiek: : 18 wiosen
Funkcja: : Trybut
Motto:: Ciemność ma różne kształty

Re: Las

Wtem poleciało ostrze tuż koło jej głowy, wbiło się w drzewo za nią. Wyszedł zza drzewa, opierając się o nie plecami, oraz splatając ręce na piersi. Z tym lekko kpiącym uśmieszkiem wyglądało to niemal komicznie. Po chwili zaśmiał się cicho, nie wyglądał jak osoba, która zabiła ok. 8 osób. Dotknął ręką szorstkiej kory drzewa. - Zmęczyłaś się... I to strasznie. - Zamruczał dumny z tego, że miał zaledwie zadyszkę z jeszcze świniakiem na plecach.

Offline

 

#5 2012-06-02 17:15:12

 Levanne

Trybutka Pierwszego Dystryktu

28870169
Zarejestrowany: 2012-05-28
Posty: 484
Punktów :   
Dystrykt: : Pierwszy
Wiek: : 15 lat
Funkcja: : Trybut
Motto:: "Pokłoń się śmierci..."

Re: Las

- Tak, okropnie - powiedziałam z kpiną. - To było gorsze od maraton. - Wyciągnęłam nóż z drzewa i pomachałam nim w powietrzu.
- Wystarczyło poprosić - rzekłam i wetknęłam broń za pas. - No, chyba że to był jedyny sposób na jaki wpadłeś, aby zwrócić na siebie czyjąś uwagę...

Offline

 

#6 2012-06-02 17:23:37

Erahos

Trybut Dziewiątego Dystryktu

Zarejestrowany: 2012-05-31
Posty: 154
Punktów :   
Dystrykt: : Dziewiąty
Wiek: : 18 wiosen
Funkcja: : Trybut
Motto:: Ciemność ma różne kształty

Re: Las

Wzruszył ramionami, niby obojętnie. - Ależ tak, ja dbam o czyjąś formę. Wiesz, zbliżając się Igrzyska Śmierci i mam nadzieję mieć godnych przeciwników. - Mruknął patrząc na nią nadal z uśmiechem, jednak było w nim coś nieprzyzwoitego. Potem przeniósł  wzrok na wrony lecące po niebie. - Jak już tu przyszłaś... - Podszedł do niej nieśpiesznym krokiem. Opierając się ramieniem o konar drzewa. - Co chcesz robić? - Skrzywił się już chyba po raz setny przez tą rankę. Tak więc, postanowił opierać się łokciem o drzewo.

Offline

 

#7 2012-06-02 17:36:32

 Levanne

Trybutka Pierwszego Dystryktu

28870169
Zarejestrowany: 2012-05-28
Posty: 484
Punktów :   
Dystrykt: : Pierwszy
Wiek: : 15 lat
Funkcja: : Trybut
Motto:: "Pokłoń się śmierci..."

Re: Las

Na myśl o Igrzyskach mimowolnie się skrzywiłam. Nie chciałam o nich myśleć, więc puściłam jego uwagę mimo uszu. I... Co to znaczy "chcę mieć godnych przeciwników"?! Zgłosi się?! Potrząsnęłam głową, by odgonić te myśli. Parę kosmyków moich rozpuszczonych włosów spadło mi na twarz. Odgarnęłam je niecierpliwie. Erah tymczasem podszedł niepokojąco blisko mnie i oparł się łokciem o pień drzewa za moimi plecami. Zastanowiłam się nad zadanym przez niego pytaniem.
- To las w twoim dystrykcie, więc ty coś wymyśl - powiedziałam, zastanawiając się nad tym dopiero, gdy słowa wyszły z moich ust. Przecież to mógł być nie jego dystrykt. Zresztą nieważne. Już i tak uważa mnie za wielką fajtłapę.

Offline

 

#8 2012-06-02 17:49:32

Erahos

Trybut Dziewiątego Dystryktu

Zarejestrowany: 2012-05-31
Posty: 154
Punktów :   
Dystrykt: : Dziewiąty
Wiek: : 18 wiosen
Funkcja: : Trybut
Motto:: Ciemność ma różne kształty

Re: Las

Dotknął ręką  brody, po czym usiadł sobie na runie leśnym. Nie będzie kłamał, mogli jedynie nauprzykrzać życia straży. Spojrzał w dal, próbując wychwycić jakiś ruch. Patrol zapewne jeszcze tędy nie przechodził. - Możemy pobawić się strażą, nie zabijając jej, a potem uciec. - Uśmiechnął się nikle, patrząc na gałęzie.

Offline

 

#9 2012-06-02 17:57:18

 Levanne

Trybutka Pierwszego Dystryktu

28870169
Zarejestrowany: 2012-05-28
Posty: 484
Punktów :   
Dystrykt: : Pierwszy
Wiek: : 15 lat
Funkcja: : Trybut
Motto:: "Pokłoń się śmierci..."

Re: Las

- Taa... - powiedziałam bez przekonania, wskazując na swój nóż. - Z pewnością się uda. - Wiedziałam jednak, że na razie nie mamy nic innego do roboty. "Ciekawe czy był jakiś powód, dla którego Erah mnie tu ściągnął..." - pomyślałam.

Offline

 

#10 2012-06-02 18:04:27

Erahos

Trybut Dziewiątego Dystryktu

Zarejestrowany: 2012-05-31
Posty: 154
Punktów :   
Dystrykt: : Dziewiąty
Wiek: : 18 wiosen
Funkcja: : Trybut
Motto:: Ciemność ma różne kształty

Re: Las

W sumie to oparł się plecami o konar drzewa. Zamknął oczy, wsłuchują się w przyrodę. No właśnie, słyszał ich kroki w oddali, ledwie docierające do jego ucha. - Decyduj, idą tu. - Mruknął głośno, pokazując na zachód, lecz nie otwierał oczu. Westchnął głośno, kuląc się w swojej opończy ochronnej.

Offline

 

#11 2012-06-02 18:18:34

 Levanne

Trybutka Pierwszego Dystryktu

28870169
Zarejestrowany: 2012-05-28
Posty: 484
Punktów :   
Dystrykt: : Pierwszy
Wiek: : 15 lat
Funkcja: : Trybut
Motto:: "Pokłoń się śmierci..."

Re: Las

- Ehh... Zgadzam się - powiedziałam po minucie. - Ale mimo wszystko przydałby mi się mój łuk - mruknęłam pod nosem i spojrzałam w niebo. Jeśli ufać moim zdolnościom, było wczesne popołudnie. Teraz i ja słyszałam kroki.

Offline

 

#12 2012-06-02 18:30:03

Erahos

Trybut Dziewiątego Dystryktu

Zarejestrowany: 2012-05-31
Posty: 154
Punktów :   
Dystrykt: : Dziewiąty
Wiek: : 18 wiosen
Funkcja: : Trybut
Motto:: Ciemność ma różne kształty

Re: Las

Wzruszył ramionami i podał jej swój łuk. - Wątpię byś go łatwo naciągnęła. - Podał jej również kołczan z 13 strzałami, chociaż po chwili zastanowienia, zabrał jedną. Spojrzał w kierunku kroków, po czym wskoczył w krzaki i znieruchomiał.

Offline

 

#13 2012-06-02 18:41:04

 Levanne

Trybutka Pierwszego Dystryktu

28870169
Zarejestrowany: 2012-05-28
Posty: 484
Punktów :   
Dystrykt: : Pierwszy
Wiek: : 15 lat
Funkcja: : Trybut
Motto:: "Pokłoń się śmierci..."

Re: Las

Otworzyłam usta, by coś powiedzieć, jednak po chwili zamknęłam je z powrotem. Ścisnęłam łuk i założyłam kołczan, po czym rozejrzałam się w poszukiwaniu kryjówki. Biorąc przykład z Eraha, również wskoczyłam w krzaki, tyle że wyższe.

Offline

 

#14 2012-06-02 18:51:51

Erahos

Trybut Dziewiątego Dystryktu

Zarejestrowany: 2012-05-31
Posty: 154
Punktów :   
Dystrykt: : Dziewiąty
Wiek: : 18 wiosen
Funkcja: : Trybut
Motto:: Ciemność ma różne kształty

Re: Las

Chłopak zachichotał widząc jakiegoś robaka. Po chwili zrozumiał, że był to śmiech piskliwy. - E... znaczy HEHEHEHE. - W chwili, gdy ujrzał węża w odległości dwóch metrów od swojej głowy, pisnął. No, ale bez przesady, rzucił w niego nożem, jednak ten w niego nie trafił. Zaczęła go ogarniać panika, więc zaczął szeleścić krzakami, wreszcie ukatrupił węża, lecz było już za późno. Słyszał kroki, a raczej odgłos biegnących strażników w jego kierunku. Przycisnął się w cień drzewa, nakrył swoją opończą. Tsa, byłby niewidzialny gdyby ktoś nie zakosił mu jej, przez przypadek w nią depcząc. Zaklnął pod nosem, po czym, wysadził jakiś cios w szczękę, ale oczywiście mu się to nie udało, więc wydał jakiś nieznany sobie dźwięk, przypominający w połowie zwierze w agonii, oraz skrzeczącą mewę. Po czym zaczął biec, ale zarył oczywiście glebę, więc ukrył się za drzewem i ubił jakiegoś dziada biegnącego za nim.

Offline

 

#15 2012-06-02 18:56:42

 Tenerife

Trybutka Czwartego Dystryktu

Skąd: -
Zarejestrowany: 2012-05-31
Posty: 110
Punktów :   
Dystrykt: : Czwarty
Wiek: : 12 lat
Funkcja: : Trybutka
Motto:: -

Re: Las

Co za zabawny człowiek, myślę, patrząc na to wszystko z czubka drzewa. Nie mają szans mnie tutaj zauważyć, chociaż jestem blisko. Wypuszczam trzy strzały i powalam dwóch strażników. Całkiem dobrze, że jednak zawróciłam. W sumie nie jest późno, więc mogę jeszcze trochę pobrykać po lesie.


I wanna live thousand lives with you
I wanna be the one you're dying to
Love... but you don't want to

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.paintmen.pun.pl www.templer.pun.pl www.priyanka-chopra.pun.pl www.arkadia.pun.pl www.claas.pun.pl