I always let fate favors you!

Czy zdołałbyś przetrwać w dziczy, zdany na własne siły, gdyby wszyscy dookoła próbowali wykończyć Cię za wszelką cenę?

Ogłoszenie

Gościu! Witaj w świecie, gdzie nie ma zasad. Witaj w świecie pełnym okrucieństwa i przemocy. Witaj na Igrzyskach Śmierci! Wiem, że forum może nie przyciąga ilością użytkowników, ale dzięki Tobie może się to zmienić. W końcu to wy -userzy tworzycie grę i to dzięki wam forum ma możliwość zaistnienia. Serdecznie zapraszam do rejestracji. Może Ci się spodoba i zostaniesz z nami na dłużej? Spróbuj, a się przekonasz ;).

#16 2012-08-01 14:04:29

Akira

Trybutka Dwunastego Dystryktu

Zarejestrowany: 2012-07-20
Posty: 14
Punktów :   
Dystrykt: : Dwunasty
Wiek: : 16
Funkcja: : Trybutka

Re: Las

-Skąd jesteś?

Offline

 

#17 2012-08-01 22:17:13

 Levanne

Trybutka Pierwszego Dystryktu

28870169
Zarejestrowany: 2012-05-28
Posty: 484
Punktów :   
Dystrykt: : Pierwszy
Wiek: : 15 lat
Funkcja: : Trybut
Motto:: "Pokłoń się śmierci..."

Re: Las

- Och... ja... z Jedynki, z Pierwszego Dystryktu - powiedziałam i usmiechnęłam sie lekko.

Offline

 

#18 2012-08-07 16:12:16

Akira

Trybutka Dwunastego Dystryktu

Zarejestrowany: 2012-07-20
Posty: 14
Punktów :   
Dystrykt: : Dwunasty
Wiek: : 16
Funkcja: : Trybutka

Re: Las

-Taa... Przeciwieństwa sie przyciągają.

Offline

 

#19 2012-08-10 20:20:09

 Levanne

Trybutka Pierwszego Dystryktu

28870169
Zarejestrowany: 2012-05-28
Posty: 484
Punktów :   
Dystrykt: : Pierwszy
Wiek: : 15 lat
Funkcja: : Trybut
Motto:: "Pokłoń się śmierci..."

Re: Las

Zaśmiałam się krótko.
- Taa - mruknęłam.

// Lol, ale my mamy rozmowę o.O //

Offline

 

#20 2012-10-16 20:29:29

 Levanne

Trybutka Pierwszego Dystryktu

28870169
Zarejestrowany: 2012-05-28
Posty: 484
Punktów :   
Dystrykt: : Pierwszy
Wiek: : 15 lat
Funkcja: : Trybut
Motto:: "Pokłoń się śmierci..."

Re: Las

Rozejrzałam sie wokół.
- Słuchaj... - zaczełam. - Powinnam juz iść... Mam nadzieję, że sie jeszcze kiedys spotkamy - powiedziałam z lekkim usmiechem, po czym odwróciłam sie i odeszłam.

Offline

 

#21 2012-10-16 20:34:46

 Vandeta

Trybutka Drugiego Dystryktu

Zarejestrowany: 2012-10-15
Posty: 47
Punktów :   
Dystrykt: : Drugi
Wiek: : 14 lat
Funkcja: : Trybut

Re: Las

Znowu kłótnia z mamą. Wściekła schodzę na dół i idę do przedpokoju. Rodzice coś do mnie mówią, ale nie słucham. Biorę płaszcz z wieszaka, zgarniam mój nóż, który leży na szafce i wychodzę, trzaskając przy tym drzwiami.
Ulice dystryktu są puste. Kieruję się do Akademii. Mam zamiar wyładować emocje na manekinach. Staje przed masywnymi drzwiami i pociągam za klamkę. Zamknięte. No tak, przecież dzisiaj niedziela. Wzdycham i idę w stronę lasu.
Nie bywam tu często, ale znam go jak własną kieszeń. Nogi same mnie prowadzą. Nie wiem jeszcze dokładnie dokąd idę.
Zapewne wrócę w nocy. Rodzice się będą martwili. Ivy będzie godzinami siedziała przy oknie. Ah, przerabialiśmy to już tysiące razy...


Co gdybyśmy mieli pomysły,
które mogą żyć własnym życiem?
Gdyby pewnego dnia, nasze sny już nas nie potrzebowały?
Kiedy to nadejdzie, i przyjdzie na nas czas, będzie to uznawane
~ River Song (Doctor Who) <3

Offline

 

#22 2012-10-16 20:41:38

 Levanne

Trybutka Pierwszego Dystryktu

28870169
Zarejestrowany: 2012-05-28
Posty: 484
Punktów :   
Dystrykt: : Pierwszy
Wiek: : 15 lat
Funkcja: : Trybut
Motto:: "Pokłoń się śmierci..."

Re: Las

Idąc przed siebie rozmyślałam o niedawno poznanej dziewczynie. Była lekko... małomówna... Mocno potrząsnęłam głową, po czym przez nieuwagę wpadłam w krzaki jeżyn. Przeklinając powoli zaczęłam odczepiać łodygi pokryte ostrymi kolcami od spodni. Zacisnelam wargi, gdy jeden z nich rozciąl moją skórę na małym palcu u ręki do krwi. Przycisnęłam go do ust wysysając czerwoną ciecz //xD//. Westchnęłam i podjęłam dalsza wędrówkę.

Offline

 

#23 2012-10-16 20:46:24

 Vandeta

Trybutka Drugiego Dystryktu

Zarejestrowany: 2012-10-15
Posty: 47
Punktów :   
Dystrykt: : Drugi
Wiek: : 14 lat
Funkcja: : Trybut

Re: Las

Zatrzymuję się skupiona na odgłosach z lasu. Wyrażnie słyszałam jakby kroki i, to na pewno, słowa. Zachowując się jeszcze ciszej, powoli zbliżam sie do źródła owych dźwięków. Mocno zaciskam palce na nożu.


Co gdybyśmy mieli pomysły,
które mogą żyć własnym życiem?
Gdyby pewnego dnia, nasze sny już nas nie potrzebowały?
Kiedy to nadejdzie, i przyjdzie na nas czas, będzie to uznawane
~ River Song (Doctor Who) <3

Offline

 

#24 2012-10-16 20:51:13

 Levanne

Trybutka Pierwszego Dystryktu

28870169
Zarejestrowany: 2012-05-28
Posty: 484
Punktów :   
Dystrykt: : Pierwszy
Wiek: : 15 lat
Funkcja: : Trybut
Motto:: "Pokłoń się śmierci..."

Re: Las

Zaczęłam gwizdać. Automatycznie. Nawet nie wiedziałam, że robienie tego w obcym lesie, otoczonym nieznanymi niebezpieczeństwami, jest po prostu głupie. Lekkomyslne. Nieprzewidywalne. Szłam dalej robiąc długie kroki. Zrobiło sie zimno i, po raz kolejny w tym tygodniu, pozałowałam, że nie wzięłam kurtki. Łuk miałam przewieszony przez ramię, obok kołczanu. Nóż znajdował sie w moim ręku, pomocny przy rozcinaniu pędów jeżyn.

Offline

 

#25 2012-10-16 20:57:35

 Vandeta

Trybutka Drugiego Dystryktu

Zarejestrowany: 2012-10-15
Posty: 47
Punktów :   
Dystrykt: : Drugi
Wiek: : 14 lat
Funkcja: : Trybut

Re: Las

Zamurowało mnie. Najpierw widzę dziewczynę, na pewno nie z tego dystryktu spacerującą sobie beztrosko po obcym lesie. A potem ona zaczyna gwizdać. Takie zachowanie jest... niepoważne.
Bezszelestnie zbliżam się do dziewczyny. Nie ma szans, żeby mnie zobaczyła.
Specjalnie, lecz nie chcąc zobić jej krzywdy celuje nożem w drzewo przed którym jest dziewczyna. Nóż wbija się kilka cali przed przewidzianym miejscem.
Mimowolnie się uśmiecham i chwalę za celność.

Ostatnio edytowany przez Vandeta (2012-10-17 15:08:08)


Co gdybyśmy mieli pomysły,
które mogą żyć własnym życiem?
Gdyby pewnego dnia, nasze sny już nas nie potrzebowały?
Kiedy to nadejdzie, i przyjdzie na nas czas, będzie to uznawane
~ River Song (Doctor Who) <3

Offline

 

#26 2012-10-17 16:26:36

 Levanne

Trybutka Pierwszego Dystryktu

28870169
Zarejestrowany: 2012-05-28
Posty: 484
Punktów :   
Dystrykt: : Pierwszy
Wiek: : 15 lat
Funkcja: : Trybut
Motto:: "Pokłoń się śmierci..."

Re: Las

Zatrzymałam się jak wryta, gdy czyjś nóż utkwił w drzewie tuż przede mną. W jednej chwili zaciskam palce na swoim nożu, wytrzeszczam oczy w swoim niecodziennym zwyczaju i błyskawicznie odwracam się na pięcie. Czas, doświadczenie, lata ćwiczeń i instynkt nauczyły mnie czegoś.
Moim oczom ukazała się dziewczyna, mniej więcej w moim wieku. Stała bez broni, bo jej nóż nadal tkwił w drzewie. Chyba że miała ją gdzieś ukrytą... Chciałam od razu rzucic w nią bronią, ale cos mnie powstrzymało. W końcu ona też mnie nie zabiła... Mogła, gdyż przez swoją lekkomyślność zatraciłam się w marzeniach i skupiłam na zupełnie czymś innym. Ale jednak tego nie zrobiła. Dlaczego? Czy ja tez bym tak postąpiła? Zaczęłam sobie zadawać wiele bezsensownych pytań, na które nie znalazłam odpowiedzi. Wszystko wydarzyło sie bardzo szybko. Wzięłam głęboki wdech, starając sie uspokoić szaleńcze tempo bicia serca. Otworzyłam usta, by wypowiedzieć standardowe pytanie: "Kim jesteś?", jednak zamiast niego z moich warg wydobyło sie inne pytanie:
- Co chciałaś zrobić?
Dziewczyna miała długie brązowe włosy i szaro-zielone oczy. Posiadała ciekawy wygląd... Potrząsnęłam głową i spojrzałam jej w oczy. Nie było tam nienawiści. Jedynie ciekawość. Zainteresowanie. Przez chwilę wydawało mi się, że zauważyłam iskierkę strachu. Ale może na prawde mi sie wydawało? Byłam prawie pewna, że w odpowiedzi wzruszy ramionami. Niczym w deja-vu widziałam jak podchodzi do drzewa i wyciąga nóż z kory. Po raz kolejny potrząsnęłam głową.

Offline

 

#27 2012-10-17 18:43:21

 Vandeta

Trybutka Drugiego Dystryktu

Zarejestrowany: 2012-10-15
Posty: 47
Punktów :   
Dystrykt: : Drugi
Wiek: : 14 lat
Funkcja: : Trybut

Re: Las

Zeszłam z lekkiego wzniesienia, na którym stałam. Podeszłam do drzewa i wyjęłam nóż, po czym stanęłam twarzą w twarz z dziewczyną. Ku mojemu zdziwieniu nie była przestraszona. Wyglądała na dość przyjazną. Wiem, że w pierwszym odruchu chciała cisnąć we mnie swoim nożem. Co stało jej na przeszkodzie?
- Na pewno nie chciałam ci zrobić krzywdy - odpowiedziałam po chwili.
Nie kłamałam. Chciałam zwrócić na siebie uwagę. Ale tego ostatniego już nie dodałam.


Co gdybyśmy mieli pomysły,
które mogą żyć własnym życiem?
Gdyby pewnego dnia, nasze sny już nas nie potrzebowały?
Kiedy to nadejdzie, i przyjdzie na nas czas, będzie to uznawane
~ River Song (Doctor Who) <3

Offline

 

#28 2012-10-17 18:51:41

 Levanne

Trybutka Pierwszego Dystryktu

28870169
Zarejestrowany: 2012-05-28
Posty: 484
Punktów :   
Dystrykt: : Pierwszy
Wiek: : 15 lat
Funkcja: : Trybut
Motto:: "Pokłoń się śmierci..."

Re: Las

Lekki uśmiech mimowolnie zagościł na mojej twarzy. Pokiwałam głową.
- Tego sie domyśliłam. Jeśli chciałabys mnie zabić zrobiłabyś to od razu. Nie wątpie, że potrafisz rzucać nozem - powiedziałam, jednocześnie opuszczając swój nóż. Zerknęłam na dziewczynę po raz kolejny. Kolejna poznana osoba w tym tygodniu. Tak wiele sie dzieje. W mojej głowie pojawił sie obraz poprzednich dożynek. Szybko odgoniłam tą mysl. - Skąd pochodzisz? - zaczełam standardową wymiane zdań.

Offline

 

#29 2012-10-17 19:02:54

 Vandeta

Trybutka Drugiego Dystryktu

Zarejestrowany: 2012-10-15
Posty: 47
Punktów :   
Dystrykt: : Drugi
Wiek: : 14 lat
Funkcja: : Trybut

Re: Las

Przeniosłam ciężar ciała na drugą nogę. Dziewczyna opuściła nóż, więc poczułam się trochę bezpieczniej.
- Stąd. Z dwójki - odparłam
Wbiłam wzrok w przestrzeń za dziewczyną. W mojej głowie znów pojawił się obraz Ivy czekającej na mnie. Wiem, że powinnam wracać. Jednak coś usilnie próbowało mnie powstrzymać.
- A ty... z jedynki, prawda? - zapytałam
Zdałam sobie sprawę, że właśnie odpowiedziałam sobie sama na pytanie. Dziewczyna nie wyglądała na kogoś z innych dystryktów. Nie mogła być z dwójki, nigdy jej tam nie widziałam. Pozostawała jedynka.


Co gdybyśmy mieli pomysły,
które mogą żyć własnym życiem?
Gdyby pewnego dnia, nasze sny już nas nie potrzebowały?
Kiedy to nadejdzie, i przyjdzie na nas czas, będzie to uznawane
~ River Song (Doctor Who) <3

Offline

 

#30 2012-10-17 20:45:38

 Levanne

Trybutka Pierwszego Dystryktu

28870169
Zarejestrowany: 2012-05-28
Posty: 484
Punktów :   
Dystrykt: : Pierwszy
Wiek: : 15 lat
Funkcja: : Trybut
Motto:: "Pokłoń się śmierci..."

Re: Las

Przytaknęłam. Dziewczyna... Och!
- Jak ty właściwie masz na imię? - zapytałam z usmiechem. Czułam sie już bezpiecznie. Dziewczyna trochę przypominała mi samą siebie... - Ja jestem Levanne - dodałam i wyszczerzyłam zęby.

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.elita.pun.pl www.rafclan.pun.pl www.konskie.pun.pl www.pierwszac.pun.pl www.starscity.pun.pl