I always let fate favors you!

Czy zdołałbyś przetrwać w dziczy, zdany na własne siły, gdyby wszyscy dookoła próbowali wykończyć Cię za wszelką cenę?

Ogłoszenie

Gościu! Witaj w świecie, gdzie nie ma zasad. Witaj w świecie pełnym okrucieństwa i przemocy. Witaj na Igrzyskach Śmierci! Wiem, że forum może nie przyciąga ilością użytkowników, ale dzięki Tobie może się to zmienić. W końcu to wy -userzy tworzycie grę i to dzięki wam forum ma możliwość zaistnienia. Serdecznie zapraszam do rejestracji. Może Ci się spodoba i zostaniesz z nami na dłużej? Spróbuj, a się przekonasz ;).

#76 2012-11-06 15:26:24

 Vandeta

Trybutka Drugiego Dystryktu

Zarejestrowany: 2012-10-15
Posty: 47
Punktów :   
Dystrykt: : Drugi
Wiek: : 14 lat
Funkcja: : Trybut

Re: Las

Szłam prosto do miejsca, w którym mieszkał Luke nucąc pod nosem jakąś piosenkę.
Zatrzymałam się dopiero wtedy, kiedy ujrzałam namiot. Mimowolnie sie uśmiechnełam
i jak najciszej ruszłyam w tamtą stronę.


Co gdybyśmy mieli pomysły,
które mogą żyć własnym życiem?
Gdyby pewnego dnia, nasze sny już nas nie potrzebowały?
Kiedy to nadejdzie, i przyjdzie na nas czas, będzie to uznawane
~ River Song (Doctor Who) <3

Offline

 

#77 2013-02-24 11:01:20

 Levanne

Trybutka Pierwszego Dystryktu

28870169
Zarejestrowany: 2012-05-28
Posty: 484
Punktów :   
Dystrykt: : Pierwszy
Wiek: : 15 lat
Funkcja: : Trybut
Motto:: "Pokłoń się śmierci..."

Re: Las

- Nosz cholera! - krzyknęłam. Nie będę sie drzeć, bo w każdym miejscu mogą być Strażnicy. Ale jak inaczej znaleźć to miejsce. Usiadłam na ziemi i zaczęłam gorączkowo mysleć.
Po chwili stwierdziłam, że lepiej bez celu iść, niz tkwic tak w miejscu i czekać, aż znajdą cię Strażnicy Pokoju. Wstałam, otrzepałam spodnie z trawy i ruszyłam przed siebie. Przedzierałam się przez krzaki, od czasu do czasu przecinałam główna ścieżkę. Gdy ją znalazłam, postanowiłam podążać wzdłuż niej, bacznie wypatrując Strażników. Gdzieś musiałam dojść. Słońca praktycznie nie było juz widać, za chwile miała nastać noc.
Po kilku godzinach żmudnego marszu dotarłam do ogrodzenia wokół Drugiego Dystryktu. Moje serce podskoczyło w rytm dzikiego tańca. Teraz znałam juz drogę. Postanowiłam, że jutro zajrzę do Luke'a i biegiem rzuciłam sie w stronę domu, w stronę mojego dystryktu.

s.t.
[ Ej! Ludzie! "z.t." czy "s.t."? xD "s.t." to "schodzę z tematu", a "z.t."? ]

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.scaletuning.pun.pl www.menagospeedway08.pun.pl www.enwu.pun.pl www.czapolsite.pun.pl www.abramakabra.pun.pl